چگونه مشاوره بگیرم؟
1- انتخاب مشاور
2- نوبت دهی
3- پرداخت ویزیت
4- ارتباط با مشاور
برای استفاده از این بخش بایستی عضو سایت شوید یا اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود /ثبت نام
×
مشاوران 724
مارک مشاوران 724
مجله بزرگ مشاوران ۷۲۴
مشاوره با گوشی
چگونه مشاوره بگیرم؟
شما اینجا هستید:
مشاوره با گوشی

مشاوره با گوشی

مشاوره تلفنی چیست

مشاوره تلفنی یعنی چه؟ خب به مشاوره ای بین کاربر و مشاور که همان مشورت کننده است به صورت تلفنی را مشاوره تلفنی می گویند. مشاوره تلفنی راه ارتباطی سریع برای مشاوره گرفتن است که با یک تماس از طریق گوشی یا تلفن ثابت خانگی برقرار میگردد و در مشاوره تلفنی ما ترتیبی نوین داده ایم که ارتباط با مشاور تلفنی برقرار شود.

مشاوره انلاین تلفنی

مشاوره تلفنی با موبایل صرفا صحبت کردن با مشاور یا همان تماس با مشاور انلاین است که به صورت تلفنی ایجاد میشود و برای مشاوره دیگر نیاز نیست به بیرون از خانه بیروید شما میتوانید در خانه بمانید و مشاوره بگیرید.

گفتگو با مشاور تلفنی

مشاور تلفنی باعث ایجاد ساختار منسجم در زندگیان میشود که اگر نیاز به مشاوره دارید میتوانید از طریق مشاوران تخصصی سایت از این امکانات بهره ببرید.

مشاوره تلفنی رایگان

مشاوره تلفنی رایگان،در سایت در برخی مناسبت ها ما به صورت مشاوره رایگان تلفنی به مدت 15 دقیقه در اختیار هموطن های عزیزمان قرار میدهیم که بتوانند به صورت رایگان مشاوره دریافت کنند. اگر نیازمند وقت بیشتری هستید و یک ربع مشاوره رایگان کفایت نمیکند هیچ نگران نباشید چون بخشی از خدمات سایت رایگان می باشد به عنوان مثال شما میتوانید مشاوره نوشتاری رایگان دریافت کنید به مدت نامحدود از طریق آیکونی که در پایین سمت راست سایت وجود دارد مشاوره خود را به صورت رایگان انجام دهید. برای دریافت مشاوره تلفنی میتوانید به قسمت نوبت دهی مشاوره مراجعه کنید و مشاور خود را انتخاب و با آن ارتباط برقرار بفرمایید.

آیا این مطلب را می پسندید؟

تعداد نفر این مطلب را لایک کرده اند.
لینک کوتاه مقاله
نام مقاله: مشاوره با گوشی
نام نویسنده: حمزه مولایی
تاریخ انتشار: 1399/7/1
تعداد بازدید: 2338
برچسب ها: مشاوره انلاین مشاوره تلفنی مشاوره انلاین تلفنی نوبت دهی مشاوره مشاوره رایگان
دریافت مشاوره انلاین
مشاوره تلفنی مشاوره تصویری نوبت دهی مشاوره
مطالب پیشنهادی
مشاوره آنلاین | مشاور انگيزشى مشاوره تلفنی در آذربایجان غربی مشاوره تصویری  مشاور زوج درمانى  روانشناس آنلاین در قزوین مشاوره تلفنی در یزد
مشاوره متنی رایگان