چگونه مشاوره بگیرم؟
1- انتخاب مشاور
2- نوبت دهی
3- پرداخت ویزیت
4- ارتباط با مشاور
برای استفاده از این بخش بایستی عضو سایت شوید یا اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود /ثبت نام
×
مشاوران 724
مارک مشاوران 724
شما اینجا هستید:

سوالات متداول

سامانه مشاوران 724، سامانه مشاوره انلاین است که تلاش دارد دسترسی هموطنان عزیز را به خدمات مشاوره ای به صورت 24 ساعته در طول هفته فراهم سازد. مراجعان محترم علاوه بر آن که می توانند از خدمات مشاوره تصویری و تلفنی استفاده کنند امکان استفاده از مشاوره نوشتاری رایگان را به طور 24 ساعته خواهند داشت. با این حال اگر سوالاتی در مورد شیوه ثبت نام، چگونگی انجام مشاوره تصویری، تلفنی و نوشتاری، رزرو نوبت و حتی در حوزه های تخصصی مشاوره و روانشناسی دارید می توانید در اینجا پاسخ به سوالات خود را ببینید. اگر پاسخ سوالات خود را در این جا پیدا نمی کنید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما با همکاران ما در پشتیبانی سامانه در میان بگذارید. همکاران ما متعهد هستند که در کوتاه ترین زمان به سوالات شما پاسخ دهند.

سوال: آیا باید جهت استفاده از خدمات مشاوره ای در وبسایت ثبت نام کنم؟

بله. جهت دسترسی به خدمات مشاوره ای سامانه مشاوران 724، باید در سامانه ثبت نام کنید. همچنین اگر می خواهید از طریق تلفن همراه خود ثبت نام و رزرو نوبت را انجام دهید می توانید برنامه کاربردی (اپلیکیشن) سامانه را از اینجا دانلود و روی تلفن خود نصب نمایید. جهت ثبت نام در سامانه، دکمه ی ورود/ثبت نام در قسمت سمت چپ بالای وبسایت را کلیک کنید و در کادر نمایش داده شده شماره همراه خود را وارد کنید. اگر برای اولین بار در سایت ثبت نام می کنید رمز ورود برای شما پیامک خواهد شد که پس از وارد کردن رمز می توانید با نوشتن نام و نام خانوادگی خود ثبت نام خود را نهایی کنید. در دفعات بعدی کافی است شماره همراه و رمز خود را وارد کنید و به پنل کاربری خود دسترسی داشته باشید.

سوال: سامانه مشاوران 724 به کدام مرکز مشاوره یا دانشگاه مربوط است؟

پاسخ: سامانه مشاوران 724 وابسته به مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه هرمزگان است. این مرکز دارای پروانه فعالیت از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است و هم اکنون در شهر بندرعباس به ارائه خدمات مشاوره حضوری به شهروندان استان هرمزگان می پردازد.

سوال: چطور می توانم با یکی از مشاوران سامانه نوبت مشاوره را رزرو کنم؟

پاسخ: برای رزرو نوبت مشاوره ابتدا باید در صفحه اصلی وبسایت از میان مشاوران متناسب با نیاز خود یک مشاور را انتخاب کنید. البته می توانید از قابلیت جستجوی وبسایت نیز برای یافتن مشاور مورد نظر خود بر اساس استان تخصص و ... نیز استفاده کنید. پس از انتخاب مشاور خود به صفحه شخصی مشاور بروید که در آنجا می توانید رزومه کاری، تخصص و نظرات مراجعان قبلی درمورد مشاور انتخابی را ببینید. سپس بسته به ترجیح خود یکی از دو نوع مشاوره تلفنی یا مشاوره تصویری را انتخاب کنید. در مرحله بعد از میان وقت های آزاد مشاور ساعت مد نظر خود را انتخاب و با پرداخت تعرفه رزرو خود را نهایی کنید.

سوال: مشاوره تصویری به چه صورت انجام می شود؟

پس از رزرو نوبت مشاوره تصویری، پیامکی مبنی بر رزرو نوبت در تاریخ و ساعت مشخص شده به شما ارسال می گردد. سعی کنید کمی زودتر از آن ساعت در پنل کاربری خود حضور داشته باشید. هنگامی که مشاور شما در اتاق مشاوره حضور پیدا کرد شما با دیدن وضعیت آنلاین مشاور بر روی لینک اتاق ملاقات کلیک کرده تا به اتاق مشاوره وارد شوید. در اتاق مشاوره شما می توانید از امکانات دوربین و میکروفون استفاده کنید و در ساعت مشاوره خود تصویر و صدای مشاور را نیز داشته باشید. برای ورود به اتاق مشاوره نیاز به نصب برنامه خاصی نمی باشد. کافی است شما به اینترنت دسترسی داشته باشید.

سوال: مشاوره تلفنی به چه صورت انجام می شود؟

برای مشاوره تلفنی نیز مثل مشاوره تصویری پس از رزرو نوبت پیامکی در مورد تاریخ و ساعت برقراری مشاوره تلفنی برای شما پیامک خواهد شد. البته در مشاوره تلفنی نیازی به ورود شما به پنل کاربری نیست و در ساعت مشخص شده تماس تلفنی شما با مشاورتان برقرار می شود. لازم به ذکر است که هزینه تماس تلفنی برای شما کاملا رایگان است. فقط در نظر داشته باشید که در ساعت مشخص شده به تماس سامانه پاسخ دهید.

سوال: مشاوره نوشتاری به چه صورت انجام می شود؟

برای استفاده از خدمات مشاوره ی نوشتاری کافی است در وبسایت مشاوران 724 بر روی آیکون مشاوره ی نوشتاریطرح مشاوره رایگان در وبسایت کلیک کنید و با وارد کردن نام و شماره همراه خود به صورت رایگان و 24 ساعته از مشاوره نوشتاری سامانه استفاده کنید.

مشاوره متنی رایگان