چگونه مشاوره بگیرم؟
1- انتخاب مشاور
2- نوبت دهی
3- پرداخت ویزیت
4- ارتباط با مشاور
برای استفاده از این بخش بایستی عضو سایت شوید یا اگر عضو هستید وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود /ثبت نام
×
مشاوران 724
مارک مشاوران 724
شما اینجا هستید:

قوانین سایت مشاوران 724

پروژه مشاوران 724 وابسته به مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی دانشگاه هرمزگان است که دارای پروانه فعالیت از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد. همچنین این پروژه به عنوان پروژه پیشنهادی فراخوان پنجم طرح شهید احمدی روشن از طرف دانشگاه هرمزگان ارائه گردیده است. هدف ما ارائه خدمات مشاوره روانشناختی به صورت مجازی است. قوانین ذکر شده در اینجا به منظور پاسداشت حقوق مراجعان و انجام فرایند مشاوره با بیشترین اثربخشی است. ثبت نام کاربران در سامانه مشاوران 724 به معنی آگاهی و پذیرش کاربران محترم از قوانین سامانه و خدمات ارائه شده می باشد.
 • مجموعه مشاوران 724 اعلام می دارد کلیه فعالیت ها و خدمات ارائه شده به وسیله این مجموعه تابع قوانین عمومی جمهوری اسلامی ایران است که مدیران و مشاوران مجموعه از یک سو و کاربران از طرف دیگر موظف به رعایت این قوانین خواهند بود.
 • خدمات مشاوره ای مجموعه مشاوران 724 به سه شکل مشاوره نوشتاری، تلفنی و تصویری و صرفا در حوزه مشاوره روانشناختی ارائه می گردد. رزرو وقت مشاوره در اختیار کاربران است که می توانند بر اساس ساعت های آزاد اعلام شده توسط مشاوران رزرو نوبت خود را انجام دهند و در ساعت تعیین شده به خدمت مشاوره ای انتخابی دسترسی داشته باشند.
 • کاربران موظف هستند نام و نام خانوادگی خود را به زبان فارسی ثبت کنند. نام کاربری شماره همراه کاربر ثبت نام شده خواهد بود.
 • مشاوره نوشتاری به صورت کاملا رایگان و 24 ساعته می باشد. هدف از مشاوره نوشتاری ارائه خدمات مشاوره به صورت عمومی و با هدف تشخیص اولیه و آرامش بخشی به مراجعان است. از این رو این نوع مشاوره به صورت تخصصی انجام نمی گیرد و در نهایت مراجعان بسته به نیاز خود می توانند از مشاوره های تصویری و تلفنی استاده کنند.
 • مشاوران مجموعه مشاوران 724 موظف هستند در ساعت رزرو شده در سامانه مشاوره تصویری حضور داشته باشند و یا به تماس تلفنی برقرار شده بین مشاور و مراجع پاسخ دهند. در صورت عدم حضور مشاور در اتاق مشاوره تصویری یا عدم پاسخگویی تلفنی به مراجع یا لغو نوبت توسط مشاور، هزینه پردختی مراجع به صورت کامل عودت داده می شود. در شرایطی که مشکلات فناوری سامانه مشاوران 724 نیز علت لغو نوبت رزرو شده باشد هزینه پردختی مراجع به صورت کامل عودت داده می شود.
 • نوبت اخذ شده تا 12 ساعت قبل از ساعت رزرو شده توسط کاربر قابل لغو می باشد، چنانچه در این بازه زمانی زمان نوبت رزرو شده لغو گردد هزینه واریزی به حساب کاربر، عودت داده خواهد شد. اما اگر کمتر از این بازه زمانی لغو شود، 30 درصد از مبلغ واریزی کسر و باقیمانده به حساب کاربر عودت داده خواهد شد. در صورتی که نوبت رزرو شده توسط کاربر لغو نشود و کاربر به دلیلی در ساعت مشخص شده در اتاق مشاوره تصویری یا در فرایند مشاوره تلفنی حاضر نگردد 70 درصد از مبلغ واریزی کسر و باقیمانده به حساب کاربر عودت داده خواهد شد. همچنین اگر نوبت اخذ شده تا کمتر از 12 ساعت قبل از ساعت رزرو شده توسط کاربر لغو شود 70 درصد از مبلغ واریزی کسر و باقیمانده به حساب کاربر عودت داده خواهد شد (در مورد رزو نوبت های همان روز نیز این قاعده مصداق خواهد داشت).
 • اگر چه خدمات ارائه شده توسط مشاوران 724 جنبه فوری و اورژانسی ندارد اما تلاش بر این است که در نزدیکترین زمان ممکن (یک ساعت آینده) مراجعان بتوانند به خدمات مشاوره ای دسترسی داشته باشند. هرگونه بی احترامی به مشاوران مجموع برابر قانون، پیگرد قانونی خواهد داشت و نیز ارائه خدمات به کاربر متخلف متوقف خواهد شد.
 • نوبت رزرو شده تنها متعلق به کاربری است که ثبت نام کرده است و به جز در موارد مشاوره زوجی، خانواده و کودک که به تشخیص مشاور، زوج، والدین یا یکی از اعضای خانواده باید در مشاوره حاضر باشند در هیچ شرایطی افراد دیگری نمی توانند جایگزین کاربر ثبت نام شده گردند و به جای او از خدمات مشاوره ای استفاده کنند.
 • پیامک های سامانه مشاوران 724 تنها با شماره پنل پیامکی 100094000 ارسال می‌گردد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان مشاوران 724، با هر شماره دیگری مربوط به این مجموع نمی باشد و این مجموعه در پیگیری موارد تخلف خود را صاحب حق می داند.
 • مشاوران محترم مجموعه مشاوران 724 عمدتا از اساتید دانشگاه و دارای مجوز کار از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و یا سازمان بهزیستی کشور می باشند. همکاران ما در مراکز مشاوره حضوری خود یا دیگر مراکز مشاوره حضوری به ارائه مشاوره حضوری می پردازند. ذکر آدرس این مراکز در اطلاعت مشاوران این مجموعه ارتباطی با فعالیت این سامانه نداشته و صرفا اطلاع رسانی و همکاری با مشاوران همکار در این مجموعه می باشد. از این رو در قبال مشاوره های حضوری ارائه شده در مراکز مشاوره این سامانه مسئولیتی ندارد.
 • نظرات ارائه شده توسط مراجعان در مورد کیفیت مشاوره و نحوه تعامل مشاوران مجموعه پس از بررسی منصفانه به وسیله همکاران پشتیبانی سامانه در وبسایت درج خواهد شد. رعایت ادب، احترام و پایبندی به قوانین عمومی کشور در درج و ارسال پیام ها برای تمامی کاربران الزامی است.
 • در هنگام مشاوره تصویری رعایت حجاب اسلامی توسط کاربران الزامی است و سامانه مشاوران 724 در خصوص ارائه مشاوره به کاربران ناقض این قانون معذور است.
 • قوانین ذکر شده در اینجا در شرایط طبیعی کشور قابل استناد و اجرا می باشد. در شرایط غیرطبیعی، سامانه مشاوران 724 تابع قوانین بالادستی کشور می باشد.
 • شماره تلفن 09120706724 شماره همراه پاسخگویی به موارد پشتیبانی سامانه می باشد. کاربران در صورت هر گونه نیاز به پشتیبانی تلفنی باید با این شماره تماس حاصل کنند و از تماس با شماره تلفن مشاوره تلفنی سامانه به طور جدی خودداری ورزند.
 • اگر در قوانین سامانه تغییری ایجاد گردد در اینجا به روز رسانی خواهد شد و کاربران محترم موظف به رعایت قوانین در هر زمان خواهند بود.
مشاوره متنی رایگان